تماس با سازمان

آدرس سازمان: اهواز ,کیانپارس ، خیابان ۱۲ غربی فاز ۳ ، روبروی مرکز مخابرات شهید چمران اهواز

تلفن های سازمان :
۳۳۳۸۰۰۶۷
۳۳۳۸۰۰۶۸
۳۳۳۷۹۸۰۳
۳۳۳۷۹۸۹۰ – (۰۶۱)
نمابر سازمان :
۲-۳۳۳۷۹۸۰۱- (۰۶۱)

نماد اعتماد

جلسه هم اندیشی در خصوص ساخت ساختمان کوی پیروزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، جلسه هم اندیشی ریاست سازمان با برخی اعضای سازمان در خصوص ساخت ساختمان نظام مهندسی ساختمان واقع در کوی پیروزی برگزار شد.

مهندس کمال دویده در این جلسه اظهار کرد: در دوره پنجم هیات برای طراحی زمین 4 هزار متری کوی پیروزی مسابقه ای برگزار شد که در دوره هفتم هیات مدیره پس از اخذ پروانه ساخت ساختمان کوی پیروزی، سوابق آن مسابقه را مورد بررسی قرار دادیم و در گروه تخصصی معماری هم مطرح کردیم که در نهایت طرح دوم با اعمال تغییراتی انتخاب گردید.

وی ادامه داد: اصلاحیه پروانه را تا یک ماه آینده براساس نقشه های جدید خواهیم گرفت و بدنبال انتخاب مجری ذیصلاح جهت شروع عملیات اجرایی ساختمان هستیم.

وی خاطر نشان کرد: این ساختمان از سه بخش شامل آمفی تئاتر با ظرفیت 550 تا 600 نفر، ساختمان اداری 4 طبقه و یک سالن ورزشی تشکیل شده است که امیدواریم بزودی عملیات اجرایی آغاز شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان بر کم کردن هزینه ها و بالا بردن سرعت کار تاکید کرد و گفت: باید با رعایت مباحث مقررات ملی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در ساخت در این ساختمان به یک شاخص در سطح نظام مهندسی ساختمان استان ها تبدیل شویم.

اعضای شرکت کننده در این جلسه به بیان نقطه نظرات خود در جهت استفاده بهینه از زمان و امکانات پرداختند و مقرر گردید پیشنهادات خود را به صورت مکتوب ارائه و در جلسه آینده مطرح نمایند.