دویده: در بازسازی منطقه زلزله زده مسجدسلیمان کم کاری نکرده ایم

01:3522

جلسه بررسی آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده مسجد سلیمان با حضور معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، استاندار خوزستان، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان، مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان در محل استانداری خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان،  مهندس کمال دویده در این جلسه اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان در زمینه بازسازی مناطق زلزله زده مسجدسلیمان، همکاری بسیار خوبی داشته است،  در ساعات اولیه رخداد زلزله ، نظام مهندسی ساختمان خوزستان بازدید فنی و مهندسی را از این منطقه انجام و گزارشی در این زمینه آماده کرد و از آن زمان تا کنون نیز بطور منظم بازدیدهای دوره ای صورت گرفته است.

وی در پاسخ به انتقاد معاون بنیاد مسکن کشور نسبت به کم کاری نظام مهندسی ساختمان خوزستان اظهار کرد: هرگز کم کاری نکردیم و به صورت خودجوش وارد مبحث زلزله مسجدسلیمان گشته ایم و در بحث هزینه های خدمات مهندسی تا ۸۰ درصد تخفیف اعمال کرده ایم.

دویده افزود: مشکل عمده توجیه نبودن مالکان در خصوص نحوه کمک رسانی و اعطای تسهیلات به ایشان و عدم مراجعه به موقع مالکان واحد‌های احداثی به دفتر نمایندگی سازمان است .

وی به تفاهم نامه با بنیاد مسکن در زمینه بازسازی مناطق سیل زده اشاره کرد و گفت: در زمینه بازسازی مناطق زلزله زده مسجدسلیمان هم پیشنهاد انعقاد یک تفاهم نامه را داده ایم زیرا موضوع زلزله از نظر حجم و حساسیت کار در مسجدسلیمان دارای تفاوت های ویژه ای است و باید یک تفاهم نامه ی مستقل در این زمینه منعقد گردد.

 

لینک کوتاه
http://www.khzceo.ir/?p=25551

386 نوشته

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.