تماس با سازمان

آدرس سازمان: اهواز ,کیانپارس ، خیابان ۱۲ غربی فاز ۳ ، روبروی مرکز مخابرات شهید چمران اهواز

تلفن های سازمان :
۳۳۳۸۰۰۶۷
۳۳۳۸۰۰۶۸
۳۳۳۷۹۸۰۳
۳۳۳۷۹۸۹۰ – (۰۶۱)
نمابر سازمان :
۲-۳۳۳۷۹۸۰۱- (۰۶۱)

نماد اعتماد

راه اندازی نرم افزار واسط ارتباطی جهت ارسال اطلاعات نقشه ها به شهرداری اهواز

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان از راه اندازی نرم افزار واسط ارتباطی جهت ارسال اطلاعات نقشه ها به شهرداری اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، مهندس کمال دویده ، از راه اندازی نرم افزار واسط ارتباطی جهت ارسال اطلاعات نقشه ها از کارتابل مهندسی مستقر در این سازمان به شهرداری اهواز خبر داد.

وی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد فنی و اجرایی، با حضور نمایندگان دادستان، استانداری ، اداری کل راه و شهرسازی، شهرداری و کارگروه متشکل از کارشناسان انفورماتیک و خدمات مهندسی سازمان، با هدف سرعت بخشی فرآیند های اداری بین سازمانی و ارائه خدمات نوین مبتنی بر فناوری نوین اطلاعاتی به مردم استان، این نرم افزار تهیه و راه اندازی شده است.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اظهار داشت: با ایجاد این بستر ارتباطی داده محور ، اطلاعات اولیه دستور نقشه ها در شهر اهواز به واسطه کد رهگیری از طریق وب سرویس فراخوانی شده و بر اساس اطلاعات اصلی مندرج در بسته ارسالی فرآیند طراحی و کنترل نقشه صورت می گیرد. پس از کنترل نهایی ، تصاویر نقشه ها و مستندات پروژه از طریق همین لینک ارتباطی به نرم افزار شهرداری ارسال می گردد.

وی تاکید کرد: از ابتدای تیر ماه ، فراخوانی اطلاعات و ثبت پرونده ها در شهر اهواز به واسطه دریافت اطلاعات از این طریق بوده و پس از رفع برخی مشکلات فنی  روز جمعه 20 تیر ماه اولین بسته اطلاعاتی به شهرداری ارسال گردید.