تماس با سازمان

آدرس سازمان: اهواز ,کیانپارس ، خیابان ۱۲ غربی فاز ۳ ، روبروی مرکز مخابرات شهید چمران اهواز

تلفن های سازمان :
۳۳۳۸۰۰۶۷
۳۳۳۸۰۰۶۸
۳۳۳۷۹۸۰۳
۳۳۳۷۹۸۹۰ – (۰۶۱)
نمابر سازمان :
۲-۳۳۳۷۹۸۰۱- (۰۶۱)

نماد اعتماد

کاهش تایم کاری از روز شنبه 4 خرداد ماه 98

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان،  استاندار خوزستان کاهش ساعت کاری ادارات در این استان را در تابستان امسال، به دلیل صرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از قطعی برق از اول خرداد ماه از ساعت 7 لغایت 13:30  ابلاغ کرد.

در این ابلاغیه آمده است: در این ابلاغیه آمده است: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان، گرمای هوا و دمای بالا در استان خوزستان و به منظور صرفه جویی، مصرف بهینه انرژی و جلوگیری از قطعی احتمالی برق و رعایت حال عموم شهروندان بدین وسیله ساعات کاری از تاریخ اول خرداد تا 31 شهریور سال جاری به شرح زیر اعلام می گردد.

از تاریخ اول خرداد تا 18 خرداد روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت تا 13:30 است.
از تاریخ 19خرداد تا 31 شهریور روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت تا 13 است.
ساعت کار بیمارستان ها، مراکز امدادی و درمانی، بخش های عملیاتی و دارای نوبت کاری، بخش های ارائه دهنده خدمات عمومی و آتش نشانی ها به روال سابق خواهد بود.
مدیران دستگاه های اجرایی موظفند ضمن رعایت دقیق ساعت کاری اعلام شده پس از پایان ساعت کار اداری نسبت به نظارت بر صرفه جویی در مصرف برق اقدام لازم معمول و در صورت گزارش عدم رعایت صرفه جویی برق با دستگاه مختلف برخورد قانونی خواهد شد.
شرکت های برق منطقه ای، توزیع نیروی برق استان و اهواز موظفند به منظور کنترل و نظارت بر مصرف برق توسط ادارات و سازمان ها در دوره مذکور، گروه هایی را تشکیل دهند و نتیجه را هر 15 روز به استاندار خوزستان گزارش نمایند.
تابستان سال گذشته نیز به دلیل گرمای هوا و به منظور جلوگیری از قطع احتمالی برق ساعات کار ادارات در استان خوزستان کاهش یافت.

در این راستا تایم کاری در سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان از روز شنبه 4 خرداد ماه  از ساعت 7 لغایت 13:30 خواهد بود.