نظام مهندسی

تفاهمنامه ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی با بیمه البرز

01:292.8K

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، جهت بهره‌مندی اعضا و پرسنل سازمان و همچنین خانواده‌های آنان از خدمات بیمه تکمیلی درمان، تفاهم نامه ای با شرکت نوید رفاه ایرانیان (نماینده شرکت بیمه البرز) منعقد گردید.

لذا هریک از اعضا و پرسنل سازمان می توانند جهت بهره‌مندی از این خدمات با مراجعه حضوری به نماینده بیمه البرز (مستقر در ساختمان شماره ۲ سازمان به آدرس اهواز ، کیانپارس ، خیابان موحدین) و یا بصورت غیرحضوری و برقراری تماس تلفنی با نماینده این شرکت ، به شماره 09127281196 نسبت به دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی و فرم‌های ثبت نام و … اقدام نمایند.

خدمات بیمه درمان تکمیلی از مورخه 1 تیر ماه 1399 به مدت یکسال شمسی دارای اعتبار و قابل اجراست.

حق بیمه به ازای هر نفر بصورت ماهیانه با احتساب ارزش افزوده مبلغ  ۲،۰۷۰،۰۰۰ ریال می باشد ، که با احتساب مبلغ سالیانه آن در 3 قسط مستقیماً توسط متقاضی قابل پرداخت به شرکت بیمه خواهد بود.

در این تفاهم نامه علاوه بر جبران موارد مندرج در جدول پیوست، هزینه های درمان نازایی و ناباروری نیز در نظر گرفته شده است . مضافاً امکان بهره مندی از خدمات بیمه عمر و حوادث نیز بصورت مجزا فراهم شده است ، که عضو اصلی می تواند بر اساس شرح خدمات و جدول پیوست ، با پرداخت حق بیمه 228،900 ریال بصورت سالیانه و یک جا ، از این خدمت نیز استفاده نماید.

 

شرح خدمات بیمه تکمیلی درمان

لینک کوتاه
https://www.khzceo.ir/?p=28000

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.