تمامی درخواستهای صدور، تمدید، تجدید و ارتقاء پروانه اشتغال به کار صرفاً از طریق درگاه ملی مجوزها و سامانه سپامک انجام خواهد یافت.

02:002.2K

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، دکتر کورش خواجوی ، با اشاره به نامه معاون محترم مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و نامه سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان اظهار داشت: با توجه به مصوبه وزارتخانه، فرآیند صدور، تمدید و ارتقاء پروانه اشتغال به صورت الکترونیکی و صرفاً از طریق درگاه ملی مجوزها و سامانه سپامک انجام خواهد شد.

ریاست سازمان با اعلام لزوم آشنایی مهندسان با درگاه ملی مجوزها و سامانه سپامک اظهار داشت، به منظور آشنایی مهندسان محترم با سامانه‌های مذکور، لینک آموزشی در سایت سازمان بارگذاری گردیده و همکاران ما در واحد عضویت آماده پاسخگویی به کلیه سئوالات و ابهامات اعضای محترم به صورت حضوری  و تلفنی می باشند .

دکتر خواجوی ضمن پذیرش وقوع تأخیرات احتمالی در فرآیند صدور و تمدید پروانه اشتغال به کار مهندسی افزود، از تأخیرات ایجاد شده پوزش می‌طلبیم. وی با بیان اینکه یکی از دلایل تأخیرات، ابلاغ مصوبه وزارتخانه بدون اعلام قبلی بوده است ، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی صرفاً مجری مصوبات وزارتخانه می‌باشد و تلاش ما بر این است که در کمترین زمان ممکن فرآیند صدور، تمدید و ارتقاء پروانه اشتغال به کار محقق گردد تا خللی در فعالیت حرفه‌ای مهندسان گرامی ایجاد نشود. وی با اشاره به هماهنگی های به عمل آمده با آقای مهندس پناهی فر ، مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان خوزستان اظهار امیدواری کرد با مساعدت ایشان روند صدور ، تمدید و ارتقا پروانه های اشتغال بکار در ماه جاری با سرعت بیشتری انجام گیرد و با تاکید بر لزوم اخذ مفاصا حساب مالیاتی جهت صدور ، تمدید و ارتقا پروانه اعلام نمود : با توجه به اعلام سازمان امور مالیاتی، صدور گواهی موضوع ماده ۱۸۶ قانون مالیات مستقیم صرفاً به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه سپامک امکانپذیر خواهد بود که لینک راهنمای اخذ گواهینامه مذکور در سایت سازمان بارگذاری شده است.

ریاست سازمان با اشاره به تغییرات ایجاد شده در سطح مدیریت و کارمندان واحد عضویت و پروانه اشتغال اظهار امیدواری کرد که در دوره جدید فعالیت واحد عضویت، سطح ارائه خدمات به مهندسان گرامی به لحاظ کمی و کیفی ارتقاء یابد.

 

جهت مشاهده کلیک نمایید

لینک کوتاه
https://www.khzceo.ir/?p=34699

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.