سازمان نظام مهندسی

دویده: لزوم کاهش تعداد طبقات ساختمان هاي مشمول طرح مجري ذيصلاح به 7 طبقه

02:09750

 

 

 

 

جلسه امور مجریان ذیصلاح با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، جمعي از مجريان و اعضاي هيات ریيسه انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان، مدیر واحد عضویت و صدور پروانه اشتغال واعضای کمیته بررسی صلاحیت مجریان ذیصلاح و نمایندگان مجریان شهرستان، در خصوص بررسي مشکلات اين طرح و چالش هاي پيش روی آن برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، در ابتدای این جلسه مهندس حداديان مقدم، مدیر امور مجريان ذيصلاح، به ارائه گزارش عملکرد اين واحد از تاريخ شروع طرح تا کنون و همچنين به بیان مشکلات  موجود پرداخت. سپس حاضران در جلسه ضمن بیان مشکلات موجود از ریاست سازمان خواستار حل این چالش ها شدند.

نمایندگان مجریان شهرستان دزفول ضمن ارائه آماري از تعداد مهندسان مجري و پروژه هاي مشمول مجري آن شهرستان، به مشکلات اجراي طرح پرداختند و به دستور مهندس دويده مقرر گرديد اجرای طرح درشهرستان دزفول مطابق روش اجرا شده در اهواز و با کنترل و نظارت بیشتر از سوی امور مجريان در مرکز استان توسط انجمن صنفی سازندگان مسکن استان خوزستان  دنبال گردد تا از تخلفات و مشکلات احتمالی پيشگيري شود.

مهندس کمال دویده در این جلسه  ضمن رضايت بخش خواندن عملکرد اين واحد و انجمن صنفی سازندگان با توجه به شرايط حاکم برطرح از جمله شیوع ويروس کرونا و عدم استفاده از تمام ظرفيت اين واحد، عملکرد واحد مجريان ذيصلاح را فراتر از انتظارش خواند.

وی از حاضرين در جلسه و جديت آنان در انجام شرح وظايف خود قدرداني و تشکر کرد و افق خوب و درخشاني را براي طرح مجريان ذيصلاح و انجمن سازندگان مسکن و ساختمان متصور شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان با بیان اینکه بیش از یکسال و نیم از اجرایی شدن طرح مجریان ذیصلاح در استان می گذرد، لزوم کاهش تعداد طبقات ساختمان هاي مشمول طرح مجري ذيصلاح به 7 سقف مورد بررسی قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه اجرای  طرح مجریان ذیصلاح از اولویت های کاری هیات مدیره دوره هفتم بوده است واز پشتیبانی کامل اداره کل راه وشهرسازی استان برخوردارمی باشد، در خصوص پیگیری اخذ مجوز هیات چهار نفره  در خصوص کاهش تعداد سقف ساختمان هاي مشمول طرح مجري ذيصلاح، قول مساعدت داد.

سازمان نظام مهندسی
سازمان نظام مهندسی
سازمان نظام مهندسی
سازمان نظام مهندسی
سازمان نظام مهندسی
سازمان نظام مهندسی
لینک کوتاه
https://www.khzceo.ir/?p=30084

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.