سازمان نظام مهندسی

فراخوان مسابقه طراحی معماری “ساختمان خردسرای فردوسی در مشهد”

01:53115

مسابقه طراحی معماری ساختمان خردسرای فردوسی، برای تهیه طرح معماری ساختمان فرهنگی چندعملکردی متعلق به موسسه خردسرای فردوسی، برگزار می شود.

بدین منظور، زمینی به مساحت ۴۳۹۲ مترمربع از سوی شهرداری مشهد به استناد مصوبه شماره ۵/۹۹/۱۲۶۶ ش تاریخ ۹۹/۲/۹ شوراي شهر، در اختیار قرار گرفته و طی صورتجلسه ۱۹۲۹۶۵/۲۵ در تاریخ بيست و چهارم آذرماه، تحویل شده است.

از اين پيوند مي توانيد محل زمين خردسراي فردوسي را روي نقشه ببينيد: https://goo.gl/maps/RxmzDhpcVQoQynX77 ( مشهد/ الهيه/ تقاطع خيابان هاي نقويه و شادمهر)

جایزه ها

– رتبه اول: ۷۰ میلیون تومان

– رتبه دوم: ۴۰ میلیون تومان

– رتبه سوم: ۳۰ میلیون تومان

آگاهي هاي پيش از نام نويسي:

– نام نويسي در مسابقه معماری خردسرای فردوسی، فقط در سايت اختصاصي مسابقه انجام مي شود.

– تمامی اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در مسابقه، شامل شرایط و مشخصات مسابقه، مشخصات زمین و برنامه کالبدی، معیارهای ارزیابی، توصیه های اقلیمی و مبانی و مفاهیم پایه، در راهنمای مسابقه آمده است. علاوه بر آن، نقشه ترسیمی زمین نیز در سایت قرار گرفته است. راهنمای مسابقه و سایر اطلاعات را از سایت دریافت و مطالعه کنید. – شركت در مسابقه معماري خردسراي فردوسي، فردی، آزاد و رایگان است.

– آثار شرکت كنندگان، بصورت فايل هاي تصويري و نگارشي، با بارگذاري در سايت مسابقه، دريافت خواهد شد.

– مدیر مسابقه پس از تعیین طرح هاي راه يافته به مرحله نهايي داوري و گزينش، از ارسال كنندگان آن طرح ها خواهد خواست كه در صورت تمايل، اگر به نمايندگي از گروه همكاران يا شركت مهندسان مشاور يا مشابه آن، در مسابقه شركت كرده اند، گروه همكاري يا مهندس مشاور يا شركت خود را معرفي كنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت این مسابقه http://www.kanun-ma.ir/kheradsara/ مراجعه نمایید

لینک کوتاه
https://www.khzceo.ir/?p=29275

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.