پیام تسلیت رییس و هیات مدیره سازمان به مناسبت گرامیداشت شبهای پر فیض قدر

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان ، رییس و هیات مدیره استان با انتشار پیامی فرارسیدن شب های پر برکت قدر و نیز سالروز مصیبت شهادت حضرت علی علیه‌السلام را تسلیت گفتند.

مولای متقیان امام علی (ع) مولود کعبه، نخستین شهیدمحراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است، وی مظهر عدالت و آزادمردی و حماسه آفرینی می باشد که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر خندق ، بدر وحنین بوسه می زنند.

شب قدر شبی است که خورشید فروزان حیات امام علی علیه السلام، در افق روز نوزدهم رمضان سال چهلم هجری در آسمان شهر کوفه به خون نشست و شمشیر مسموم نفاق و کین، فرق انسان عدالت گستری را شکافت که برترین خلق پس از رسول خدا صلی الله علیه و آله بود.

خداوندبزرگ را شاکریم که بار دیگر توفیق عبادت و بندگی وبهره گیری از معنویات خوان گسترده الهی را نصیب ما فرموده و با یاد بزرگ مرد تاریخ بشریت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، زیر باران رحمت “لیله القدر” میایستیم تا جان هایمان تطهیر شود تا شاید به مضمون آیه «لَیْلَهُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْر»ٍ که می گوید شب قدر از هزار ماه ارجمندتر است دست یابیم گرچه ما رابر عظمت و شناسایی آن راهی نیست.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و خدا جوی ایران اسلامی، بویژه مردم استان خوزستان توفیق درک فیوضات بیکران شب قدر را از خداوند متعال برایتان مسئلت داریم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان وپیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی (ع)را به محضرامام عصر (عج)، مقام معظم رهبری  ، پرسنل عزیز و اعضای  محترم سازمان استان تسلیت عرض مینماییم .

لینک کوتاه
https://www.khzceo.ir/?p=38892

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.